Webové stránky a prezentace, SEO

Zabývám se výrobou webových prezentací na míru. Od jednoduchých stránek, až po katalogy a shopy. Nenabízím žádný "pultový" produkt anebo produkt třetí strany, na jehož vývoj nemám žádný vliv a jež může obsahovat mnoho potenciálních nebezpečí. Aplikace vyvíjím sám, a to včetně administrace, jejíž vývoj je neustálý a zákazníci mají k dispozici neustále novou verzi.

K vývoji webových stránek patří i optimalizace pro vyhledávače. Tedy skutečná optimalizace nejenom konstrukcí webu, ale i obsahem a dalšími parametry, které mají na dohledatelnost dle klíčových slov vliv.

Kromě zhotovení webů nabízím i webhosting vašich stránek na svým dvou serverech, jež jsou umístěny na páteřní síti internetu (serverhouse v Brně).

Kromě webových aplikací jsem schopen vyvinout i aplikaci pro operační systém MS Windows anebo nově i OS Android.

Společně s firmou TRIGIS informační systémy s.r.o. nabízím komplexní a ucelený systém pro správu agendy cestovní kanceláře, a to včetně účetnictví.


 

Dokončen redesign webu pro Liqui Moly

Prodejce olejů Liqui Moly patří již k tradičním zákazníkům Schembera.cz. Po delší době došlo k rozhodnutí udělat redesign stránek a taktéž přizpůsobit web novým požadavkům SEO.

Prodejce olejů Liqui Moly patří již k tradičním zákazníkům Schembera.cz. Po delší době došlo k rozhodnutí udělat redesign stránek a taktéž přizpůsobit web novým požadavkům SEO.Výstraha

Dejte, prosím, pozor na zprávu ve vaší poště, jejímž odesílatelem je eva.dvorakova@mailbox4free.eu. Jedná se o podvrh. Na tuto zprávu neodpovídejte a ani neotevírejte přiložený soubor.

Dejte, prosím, pozor na zprávu ve vaší poště, jejímž odesílatelem je eva.dvorakova@mailbox4free.eu. Jedná se o podvrh. Na tuto zprávu neodpovídejte a ani neotevírejte přiložený soubor.Výpadek serveru dne 22.11.2012

Včera kolem poledne došlo díky technické závadě k výpadku jednoho z webových serverů.

Včera kolem poledne došlo díky technické závadě k výpadku jednoho z webových serverů.Osobní blog MůjLanškroun přepracován

Osobní blog zastupitele Romana Krajčího byl lehce přepracován a nasazen na můj standardní redakční systém. Zároveň bylo provedeno několikero změn s přihlédnutím na dohledatelnost ve vyhledávačích.

Osobní blog zastupitele Romana Krajčího byl lehce přepracován a nasazen na můj standardní redakční systém. Zároveň bylo provedeno několikero změn s přihlédnutím na dohledatelnost ve vyhledávačích.Automatické překlady vašich textů

V redakčním systému je nyní možné použít automatizované návrhy překladů statických i dynamických textů, které obsahuje váš web.

V redakčním systému je nyní možné použít automatizované návrhy překladů statických i dynamických textů, které obsahuje váš web.K cíli mílovými kroky

Před necelým měsícem jsme se zákazníkem spustili novou verzi jejich webových stránek. Během tohoto měsíce se zákazník na klíčové slovo "hadice" vyšplhal (díky optimalizaci) z 55. stránky výsledků vyhledávání na horní část stránky druhé.

Před necelým měsícem jsme se zákazníkem spustili novou verzi jejich webových stránek. Během tohoto měsíce se zákazník na klíčové slovo "hadice" vyšplhal (díky optimalizaci) z 55. stránky výsledků vyhledávání na horní část stránky druhé.Změna designu administrace

Vážení uživatelé, pokud jste zaznamenali změnu designu administrace vašeho webu, vězte, že se změnou toho nahoře probíhají i změny toho dole. Dochází zároveň k drobným úpravám jednotlivých modulů a přidáváním nových funkcí.

Vážení uživatelé, pokud jste zaznamenali změnu designu administrace vašeho webu, vězte, že se změnou toho nahoře probíhají i změny toho dole. Dochází zároveň k drobným úpravám jednotlivých modulů a přidáváním nových funkcí.
Strana č. 1 z 5 • 1,2,3,4,5 | Následující »
AktualityWebové stránkyAplikace pro WindowsWebhostingServisKontakt
Milan Schembera
Žichlínek 258
56301 Lanškroun

tel. +420 776 677 776
mail milan@schembera.cz
qr code